Trener Juventusa nakon debakla u Ligi prvaka: "Villarreal nije ni pokušao igrati nogomet"

Villarreal je s 3:0 pobijedio Juventus u uzvratnom susretu osmine finala Lige prvaka u Torinu.

gol expired (Foto:DNEVNIK.hr)

Nogometaši Juventusa doživjeli su debakl u uzvratnom susretu osmine finala Lige prvaka. Na domaćem terenu porazio ih je španjolski Villarreal s visokih 3:0 te s ukupnih 4:1 osigurao prolaz među osam najboljih klubova Europe.

Nakon dvoboja trener talijanskog sastava Massimiliano Allegri nije imao zamjerki za igru svoje momčadi.

"Tijekom 75 minuta utakmice momčad je igrala jako dobro. U drugom poluvremenu su nas iznenadili s kontranapadima. Ovakve stvari se mogu dogoditi u Ligi prvaka, ali ne mogu ništa prigovoriti svojim igračima jer su odigrali dobru utakmicu.

Pogba u šoku: Lopovi provalili u njegovu kuću dok je igrao Ligu prvaka, djeca su bila sama

Morate prihvatiti konačni rezultat utakmice, to je nogomet", kazao je talijanski stručnjak pa prigovorio španjolskoj momčadi što su igrali u gustom bloku.

"U drugom poluvremenu imali su devet igrača iza lopte, ništa nisu ni pokušali. Villarreal nije ni pokušao igrati na kontranapade, zatvorili su se. Vjerojatno su htjeli doći u 90. minuti susreta s izjednačenim rezultatom, ali mi smo im dozvolili da povedu. Kada gubite u Ligi prvaka, uvijek je teško preokrenuti rezultat."

Inače, već treću godinu zaredom Juventus ispada u osmini finala Lige prvaka.