Šokantna snimka: Bijesni Turčin pištoljem probio televizor nakon Yilmazovog promašaja

Burak Yilmaz je promašajem razljutio navijače Turske.

gol expired (Foto:DNEVNIK.hr)

Nogometaši Portugala pobijedili su Tursku 3:1 i plasirali se u finale kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo. Nakon utakmice pojavila se šokantna snimka iz tabora turskih navijača.

Portugal je protiv Turske poveo u 15. minuti golom Otavia. Bernardo Silva je pucao s ruba kaznenog prostora pogodivši stativu, no lopta se odbila do veznjaka Porta koji su u svom trećem nastupu za reprezentaciju zabio drugi gol.

Igor Vori debitirao za Füchse Berlin u 42. godini: Nije se baš proslavio

Turska je mogla izjednačiti u 21. minuti nakon greške domaće obrane, Cengiz Under je pucao, no Digo Costa je bio siguran.

U završnici prvog dijela domaćin je načinio veliki korak prema pobjedi. Otavio je ubacio u peterac, a Diogo Jota sjajno glavom pogodio za 2:0 u 42. minuti.

Turska se vratila u život u 65. minuti golom Buraka Yilmaza. Under je poslao sjajnu loptu kroz portugalsku obranu do napadača Lillea koji nije pogriješio.

VIDEO Pogledajte kako je nervozni Santos proslavio kad je preživio Tursku i saznao da za SP mora protiv Makedonije

Yilmaz je mogao postati turski junak u 85. minuti, no nije uspio realizirati jedanaesterac.

Njegov promašaj ozbiljno je razljutio turske navijače, toliko je otišlo daleko da je jedan navijač uzeo pištolj i probio televizor.