VIDEO Šibenik zabio s bijele točke, a onda je izbio sukob u svečanoj lož: Policija morala intervenirati

Šibenik i Zrinski Osječko 1664 se bore za ulazak u HNL.

Gradski vrt (Foto:Miroslav Slafhauzer/Cropix)

Šibenik na poluvremenu vodi protiv Zrinskog (0:1) u ključnom susretu za ulazak u SuperSport HNL.

U 33. minuti Korov je srušio Cvijanovića u kaznenom prostoru Zrinskog, sudac Fran Jović nije razmišljao ni sekunde, odmah je pokazao na bijelu točku. Odgovornost je preuzeo Majić koji je zabio i doveo Šibenčane u vodstvo.

Nažalost, nakon toga je izbio sukob u svečanoj loži, letjele su čaše, a morala je intervenirati policija kako bi se smirile zaraćene strane.

Dodajmo kako su domaćini ostali s igračem manje pred sam kraj prvog poluvremena, tako da ih u nastavku susreta čeka težak zadatak, moraju hvatati rezultatski zaostatak, i to s igračem manje.

Pogodak Šibenika možete vidjeti OVDJE.

Zašto je Hrgović krahirao i je li prazna puška? Evo što kaže bivši as i veliki boksački znalac

FOTO Na finale Lige prvaka stigla i samozatajna sestra Luke Modrića: Pala je zajednička fotografija