Hrvati briljirali u međusobnom dvoboju u Serie A: Dvije asistencije naših internacionalaca

Susret Geone i Salernitane obilježili su Milan Badelj i Domagoj Bradarić.

Milan Badelj (Foto:Afp)

U nedjeljnom ogledu 21. kola talijanske Serie A Genoa je u gostima svladala Salernitanu 1:2, a u obje momčadi su se istaknuli hrvatski nogometaši.

Domaćin je poveo već u drugoj minuti kada je strijelcu Marteganiju asistirao Domagoj Bradarić. Genoa je vrlo brzo izjednačila, samo deset minuta kasnije nekadašnji hrvatski reprezentativac Milan Badelj je asistirao Reteguiju.

Hajduk prodao napadača: Karoglan ga zamijenio nakon samo 12 minuta u svom debiju

Genoa je do sva tri boda stigla u 58. minuti, a tada je Islanđanin Gudmundsson s bijele točke pogodio za konačnih 1:2. Genoa se popela na 11. mjesto, dok je Salernitana i dalje na samom dnu ljestvice.

Bradarić i Toma Bašić, novi član kluba iz Salerna, bili su udarnoj momčadi domaćina, s tim da su obojica zamijenjeni. Bašić je izašao u 68., a Bradarić u 82. minuti. Badelj je odigrao cijelu utakmicu za Genou.