VIDEO Najgora reprezentacija svijeta dočekala prvu pobjedu nakon 20 godina, pogledajte tu sreću

San Marino će zauvijek pamtiti ovogodišnje otvaranje Lige nacija.

Reprezentacija San Marina (Foto:Afp)

Prvo kolo novog izdanja Lige nacija donijelo je senzaciju, prvu pobjedu San Marina nakon 20 godina i travnja 2004.

Službeno najgora reprezentacija svijeta, koja se nalazi na posljednjem mjestu FIFA-ine ljestvice, u prvom kolu skupine D1 svladala je Lihtenštajn s 1:0.

Godinama San Marino služi isključivo za popravljanje gol-razlike, gubili su uvjerljivo čak i od reprezentacija koje su dosta daleko od europskog i svjetskog vrha, ali sad su konačno dočekali svojih pet minuta i prekinuli niz bez pobjede koji se protegnuo na čak 140 utakmica.

U 53. minuti utakmice su zabili, junak je bio Nicko Sensoli.

Po završetku dvoboja, kad je sudac svirao kraj, cijela klupa i stručni stožer San Marina uletjela je u teren. Veselili su se kao da su osvojili Svjetsko prvenstvo, poput male djece.

Pogledaj na Twitteru
Greška tijekom preuzimanja Tweet-a. Možda je pobrisan.

Svijet se naklonio Draženu! Kapetane, život leti, ali tvoj lik i djelo ostaju vječnost

Ludnica u drugoj utakmici hrvatske skupine: Poljska uoči dolaska u Osijek slavila iz penala u 97. minuti!