Pogledajte Tuchelovu reakciju na VAR provjeru Kovačićevog gola, potpuno je poludio

Thomasu Tuchelu nije se svidjela VAR provjera pogotka Matea Kovačića protiv Liverpoola.

gol expired (Foto:DNEVNIK.hr)

Izvanrednu izvedbu u derbiju 21. kola engleske Premierlige protiv Liverpoola, Mateo Kovačić okrunio je prekrasnim pogotkom u 42. minuti susreta za Chelsea.

Bio je to fantastičan volej s ruba šesnaesterca koji je navijače "Bluesa" bacio u potpunu ekstazu, a pojedini igrači Liverpoola tražili su provjeru pogotka. Dok je trajala VAR provjera, trener Chelseaja Thomas Tuchel proživljavao je teške trenutke.

Tako je nervozno šetao u svom prostoru iščekujući odluku glavnog suca, a u jednom trenutku uzeo je bocu i "lansirao" je u pod. Na njegovu sreću, ali i svih u Chelseaju sudac je priznao pogodak i igra se mogla nastaviti.

Tuchelovu reakciju možete vidjeti OVDJE.

Do kraja prvog poluvremena Chelsea je uspio izjednačiti na 2:2 preko Christiana Pulišića.

VIDEO Obožavaju ga, navijači Chelseaja posvetili pjesmu Mateu Kovačiću

Iako se tek nedavno vratio u momčad nakon teške ozljede i koronavirusa, Kovačić je odigrao jednu od najboljih utakmica ove sezone. Za čudesnu izvedbu zaradio je ocjenu 8,4 (Sofascore).