Posavec preselio na klupu Hajduka: Primorac mu poslao jasnu poruku

Posavec više nije prvi golman Hajduka.

gol expired (Foto:DNEVNIK.hr)

Momčad Hajduka nalazi se u velikoj krizi. Bijeli nakon 13 utakmica u HNL-u imaju 17 bodova, od toga pet pobjeda, dva remija i čak šest poraza.

Zadnji hladan tuš za Hajduk stigao je protiv Varaždina, igrački možda i najnekvalitetnije momčadi lige, ali Varaždinci su zasluženo pobijedili Hajduk 4:2.

Još jedan stadion dobio ime po Maradoni: Slavni Argentinac zadnje dane karijere proveo je na njemu

Hajduk u zadnjem kolu ove godine igra protiv Gorice, a taj susret je najavio Boro Primorac.

''U Varaždinu smo bili očajni prvo poluvrijeme. To je jedno od najgorih poluvremena otkad sam došao u Hajduk. Vrlo sam razočaran. Iznenadio sam se negativno. Do tada je ekipa imala dobru disciplinu, spirit... To prvo poluvrijeme još mi stoji u grlu'', rekao je Primorac pa otkrio tko će braniti.

Klub Bojana Bogdanovića prodan za 1,66 milijardi dolara

''Posavec seli na klupu. Branit će Ljubić'', otkrio je Primorac pa dodao:

''On je u grupi, ali trener sastavlja momčad. Gledao sam utakmicu ponovno. Nisam bio zadovoljan s njim. Neka se probudi, da u Novoj godini bude bolji.''

Vjeruje li Primorac u pobjedu?

''Vjerujem u svoje igrače, da će dati sve od sebe. U Varaždinu jedan period drugog poluvremena nismo bili loši. Nadam se da će igrači učiniti sve da opravdaju očekivanja navijača i da idemo na odmor s dobrim rezultatom'', završio je trener Hajduka.