Pogledajte kako se Neymar unio sucu u lice, sudac se ''prepao'' i nije mu dao žuti

Neymar se s Brazilom plasirao u Katar, a ovako se unio sucu Robertu Tobaru u lice.

gol expired (Foto:DNEVNIK.hr)

Brazil je postao prva južnoamerička reprezentacija koja se kvalificirala za Svjetsko nogometno prvenstvo 2022 godine nakon domaće pobjede nad Kolumbijom (1:0).

Oprosti za kung fu: HNL sutkinja u 7. minuti dala crveni nakon krvničkog starta nad Goretzkom

Lucas Paqueta je u 72. minuti postigao pobjednički gol na asistenciju Neymara, a tim golom Brazil je došao do 34 boda iz 12 utaKMICA, te šest kola prije kraja potvrdio plasman u Katar.

Dalić: "Livaković je i dalje naš broj 1, ali neće braniti u Splitu"

Neymar je igrao cijelu utakmicu, a u osmoj minuti je trebao zaraditi žuti karton. Napadač PSG-a se unio sucu u lice, a sudac Roberto Tobar nije se usudio dati žuti karton brazilskoj zvijezdi. Neymar je kansije ipak dobio žuti, ali zbog prekršaja pred kraj utakmice.