Dinamu u Ligi prvaka ove srijede sudi sudac na kojeg su Dalić i Modrić bili bijesni

UEFA je delegirala službene osobe za treće kolo Lige prvaka.

Danny Makkelie i Luka Modrić (Foto:Ante Čizmić/Cropix)

U trećem kolu Lige prvaka zagrebački Dinamo ove srijede gost je Red Bull Salzburga

Glavni sudac utakmice bit će Danny Makkelie, Nizozemac koji je ljetos na Europskom prvenstvu sudio utakmicu Hrvatska - Italija (1:1).

Poslije dvoboja iz tabora Vatrenih bilo je puno povika na njegovo dijeljenje pravde, izbornik Zlatko Dalić i Luka Modrić su rigali vatru, prvenstveno se iščuđavajući gdje je Makkelie našao osam minuta sudačke nadoknade. Podsjećamo, Hrvatska je u 98. minuti primila gol zbog kojeg je ispala već u grupnoj fazi Eura.

Hrvatski navijači otišli su korak dalje, vrijeđali su Makkelieja na društvenim mrežama, spominjala se i njegova seksualna orijentacija.

Nakon te utakmice UEFA je reagirala i maknula ga sa sudačke liste te Makkelie više nije sudio na Euru u Njemačkoj.

Sada će dijeliti pravdu aktualnom hrvatskom prvaku u Austriji. Pomoćnici će mu biti Hessel Steegstra i Jan de Vries. Četvrti sudac bit će Joey Kooij. U VAR sobi će također biti Nizozemci: Dennis Higler i pomoćni VAR sudac Rob Deperink.

Bila je muškarac, a sada je žensko i nastupit će na Svjetskom prvenstvu za muškarce

Snimka nesreće koja je podijelila Hrvatsku: Oglasio se i vozač te otkrio pravi razlog

Poznati datum i satnica najvećeg hrvatskog derbija: Evo kad je idući sudar Hajduk - Dinamo

Petkovićev menadžer o Hajduku: "Katastrofa! Oni su ga prodali samo da prežive, nemaju pare"

Livaja nakon važne pobjede Hajduka poslao poruku: "Prošle sezone opekli smo se na euforiju"