Tudorova Verona dominirala, ali nisu uspjeli probiti obranu: Juventus teškom mukom prekinuo crni niz kod fenjeraša

Verona je trenutno desetoplasirana momčad talijanske Serie A s dvadeset bodova.

gol expired (Foto:DNEVNIK.hr)

Nakon dva uzastopna poraza u Ligi prvaka i Serie A bez postignutog gola, Juventus je na gostovanju pobijedio Salernitanu sa 2:0 u susretu 15. kola talijanske Serie A.

Nakon što je izgubio od Chelsea (0:4) i Atalante (0:1), Juve je našao "žrtvu", ali daleko teže nego što se očekivalo "Stara dama" je dohvatila bodove protiv "fenjeraš".

Gosti su poveli u 21. minuti golom Paula Dybale, da bi Alvaro Morata u 70. minuti zabio za 2:0. Dybala je u sudačkoj nadoknadi mogao zabiti i treći gol za Juventus, ali je promašio jedanaesterac.

Luka Bogdan nije nastupio za Salerniranu koja je drži začelje sa samo osam bodova.

VIDEO Mario Pašalić zabijao kao na traci: Upisao hat-trick protiv bivšeg vratara Manchester Uniteda

U susretu između Verone, koju vodi Igor Tudor, i Cagliarija nije bilo golova. Domaćin je imao 70 posto posjeda lopte, 14 udaraca i 11 kornera, ali nije uspio probiti gostujuću obranu.

Nikola Kalinić nije nastupio za Veronu zbog ozljede, dok su Boško Šutalo i Ivor Pandur ostali na klupi. Kod gostiju već duže vrijeme nema Marka Roga.

U drugom susretu Fiorentina je pobijedila Sampdoriju sa 3:1.

Za "Viole" su zabili Jose Callejon (24), Dušan Vlahović (32) i Riccardo Sottil (45), dok je za goste zabio Manolo Gabbiadini (15).