Jakirović nakon poraza protiv Hajduka: ''Nismo bili dobri, kao da smo se skrivali''

Trener Rijeke Sergej Jakirović iskreno je čestitao Hajduku na pobjedi.

Sergej Jakirović (Foto:Tom Dubravec / CROPIX)

Hajduku je pripao Jadranski derbi, slavili su Bijeli na Poljudu 1:0 protiv Rijeke u sklopu 2. kola SuperSport HNL-a.

Trener gostiju Sergej Jakirović cijelu je utakmicu bio uz sam rub trenerskog prostora i bodrio svoje igrače, ali nije Rijeka uspjela ozbiljnije zaprijetiti Hajduku.

Ludnica u Splitu: Hajduk pripremio iznenađenje za navijače, Poljud u novom ruhu

''Moramo čestitati Hajduku na pobjedi. U prvom dijelu izuzev stative nismo bili dobri, kao da smo se skrivali i to me ljutilo. Dvije promjene u veznom redu smo napravili na poluvremenu i onda primimo gol iz prekida što je nedopustivo. Promijenili smo sustav i išli ofenzivije, ali to je bilo prejalovo da bismo danas nešto uzeli. Je, ostavila je traga utakmica u Prištini. Moramo odigrati najbolju utakmicu u četvrtak i proći Dukagjini'', rekao je Sergej Jakirović za MaxSport.

Trkački je Rijeka parirala Hajduku, ali kao da fali rješenja u napadu, teško se donosi lopta u samu zadnju trećinu.

Leko: ''Ostvarili smo dvije najteže pobjede, idemo se proveseliti, ali sutra se već primamo posla''

"Imali smo nekoliko polukontri i kontri u drugom poluvremenu, ali nismo imali dovoljno kvalitete da završimo akcije. Što se Dukagjinija tiče, ništa nije gotovo. Mi smo gostujući na Kosovu osjetili da smo bolji i to moramo potvrditi na domaćem terenu i proći dalje."