VIDEO Dalićev "džoker zovi" igra u životnoj formi: Oduševio na Malti pa efektno zabio prvijenac za pobjedu

Lovro Majer odigrao je svih 90 minuta u prvenstvenoj pobjedi Rennesa.

gol expired Foto: DNEVNIK.hr

Nakon reprezentativne pauze u kojoj je zabio dva pogotka za hrvatsku nogometnu reprezentaciju na Malti, Lovro Majer nastavio je sa sjajnim igrama u dresu Rennesa.

U susretu 14. kola Ligue 1 protiv Montpeillera, hrvatski je veznjak zabio pogodak za, pokazat će se kasnije, konačnih 2:0.

Nogometaši Rennesa poveli su već u 8. minuti susreta preko Terriera, a točno dvadeset minuta kasnije pao je i drugi pogodak.

Bila je to sjajna akcija u kojoj su domaći nogometaši s nekoliko brzih dodavanja izigrali cijelu momčad Montpeillera pa ubacili u kazneni prostor gdje Laborde glavom pronalazi nečuvanog Majera koji to efektno posprema u mrežu za 2:0.

Efektan potez Lovre Majera možete vidjeti OVDJE.

VIDEO Lionel Messi zabio prvenstveni prvijenac sa stilom: PSG s igračem manje osvojio nova tri boda

Od 41. minute susreta nogometaši Rennesa imali su igrača više jer je Savanier zaradio drugi žuti karton zbog naguravanja.