Reprizirali nokaut Dinama: Rijeka jako sličnom akcijom došla do nove pobjede

Na Rujevici je odigrana pretposljednja utakmica 21. kola Hrvatski Telekom Prve lige.

gol expired (Foto:DNEVNIK.hr)

U dvoboju 21. kola HNL-a u Rijeci su nogometaši Rijeke svladali Slaven Belupo s 1:0 (1:0) i popela se na treće mjesto ljestvice.

Samo četiri dana nakon što su u četvrtfinalu Kupa na Rujevici izbacili Dinamo, Riječani su su u prvenstvu došli do minimalne pobjede nad koprivničkim sastavom i vratili se na treću poziciju poretka.

Riječani su poveli gotovo istovjetnim golom protiv Dinama u Kupu prije četiri dana - u 33. minuti Daniel Štefulj je ubacio s lijeve strane, a Antonio Mirko Čolak je na suprotnoj vratnici pogodio mrežu.

U 52. minuti igrač Rijeke Raspopović je promašio čistu šansu, s tri metra je pucao pored vrata, a u 71. minuti branič gostiju Božo Mikulić ruši Acostya i zarađuje isključenje.

Do kraja je Raspopović promašio još jednu izglednu priliku.

Rijeka je s 37 bodova preskočila Osijek (35), dok je Slaven Belupo ostao sedmi s 18 bodova.