Gorica povela u prvoj minuti, Inter na kraju uzeo bod s igračem više

U prvoj utakmici 19. kola momčadi su podijelile bodove.

gol expired (Foto:DNEVNIK.hr)

U prvoj utakmici 19. kola Prve HNL Gorica i Inter iz Zaprešića su igrali 1:1 (1:0).

Domaći su poveli nakon samo 38 sekundi igre kada je Hamad odličnom okomitom loptom proigrao Zwolinskog, a Poljak je rutinirano poslao loptu u mrežu.

Stvari su po domaće krenule loše kada je Muhammed u završnici prvog poluvremena u razmaku od samo dvije minute dobio dva žuta kartona, a samim time i isključujući crveni. Gosti iz Zaprešića su brojčanu nadmoć u nastavku iskoristili i poravnali preko Coneva u 69. minuti.

Valverde objasnio zašto se Rakitić vratio u momčad: Gdje je nestao njegov konkurent?

Peta Gorica sada ima 29 bodova, jedan manje od četvrtog Osijeka, a jedan više od šeste Lokomotive, dok je Inter osmi sa 13 bodova, jedan manje imaju istra 1961 i Varaždin.

Na vrhu je Dinamo sa 41 bodom, drugi Hajduk ima 32, a treća Rijeka 31.