VIDEO Snimku svi masovno dijele: Ovo je Ajax napravio Haliloviću, kao da je namjerno

Halilović kao da sam nije mogao vjerovati što su mu napravili, a snimka se brzo proširila internetom.

Alen Halilović (Foto:Profimedia)

Nogometaši Ajaxa upisali su visoku pobjedu u prvenstvu protiv Fortune. Na kraju je bilo 5:0 za slavni nizozemski klub.

Josip Šutalo igrao je do prvog poluvremena, a Alen Halilović do 82. minute. Unatoč visokom porazu Halilović je bio jedan od najboljih igrača gostiju.

Čak je pogodio i stativu nakon sjajnog udarca s 30-ak metara. No prava je tema ulazak na teren. Naime, organizatori su Haliloviću dali dječaka koji je visok gotovo kao on. Halilović kao da sam nije mogao vjerovati što su mu napravili, a snimka se brzo proširila internetom.