VIDEO Zvezda primila golčinu iz slobodnjaka: Ovo se ne može braniti, skinuo je paučinu

Drugo kolo Lige prvaka donio nam je obračun Intera i Crvene zvezde u Milanu.

Hakan Calhanoglu (Foto:Afp)

Crvena zvezda u sklopu drugog kola Lige prvaka gostuje kod Intera u Milanu.

Od prve minute Nerrazurri su krenuli po pogodak, a do 20. minute susreta čak tri puta se zatresla gostujuća mreža. Ipak na sreću beogradske momčadi dva su pogotka poništena, ali baš ništa nisu mogli kod sjajnog poteza Hakana Calhanoglua.

U 10. minuti turski je nogometaš zabio golčinu iz velike udaljenosti, lopta se odbila od vratnice pa završila u mreži za oduševljenje na tribinama.

Do kraja prvog poluvremena priliku za pogodak su imali i Inter i Zvezda koja se probudila, ali rezultat se nije mijenjao. Ostalo je na semaforu 1:0 za domaće.

Pogodak Hakana Calhanoglua možete vidjeti OVDJE.

FOTO Dortmundovi navijači izvjesili žestoku poruku UEFA-i: Evo protiv čega se bune

VIDEO Dvojica otpala, još jedan igrač upitan za Monaco: Bjelicu nasmijalo pitanje novinara

Dinamov idući protivnik u Ligi prvaka doživio debakl: Primio četiri komada kod kuće