FOTO Durdov se oglasio nakon dva pogotka u dresu Hajduka: Napisao je samo jednu riječ

Bruno Durdov je protiv Gorice postao najmlađi Hajdukov strijelac u HNL-u.

Bruno Durdov (Foto:Damir Krajac/Cropix)

Bruno Durdov zabio je dva krasna pogotka u visokoj pobjedi Hajduka protiv Gorice (4:1) u sklopu sedmog kola SHNL-a na Poljudu.

Talentirani 16-godišnjak oduševio je navijače Hajduka, ali i ispisao klupsku povijest postavši najmlađi strijelac u povijesti HNL-a. Prvi pogodak je postigao u 11. minuti na asistenciju Marka Livaje, kada se lažnjakom oslobodio čuvara i poslao loptu pod prečku, a u 55. minuti pobrinuo se za potpuni preokret na Poljudu.

Livaja mu je vratio loptu, a Durdov je dočekao loptu na 20-ak metara, pa bez oklijevanja opalio i pogodio gornji lijevi kut suparničkih vrata. Odmah je potrčao u zagrljaj treneru Gennaru Gattusu koji je nakon utakmice imao dobar savjet za talentiranog mladića.

Durdov se 24 sata nakon sjajne predstave oglasio na vlastitom Instagram profilu, podijelio je nekoliko fotografija s utakmice i napisao tek jednu riječ:

"First, odnosno u prijevodu s engleskog na hrvatski "prvi". To se, dakako, odnosi na prvi pogodak u dresu splitske momčadi.

Kakva utakmica: Fiorentina gubila pa iz dva penala došla do preokreta u 90. minuti

Turci se rugaju Mourinhu nakon poraza u velikom derbiju, na klupskom profilu ga nazvali Plačljivkom

Čilić spasio dvije meč lopte i osigurao polufinale! Marin se vraća u pravu formu