Prva pobjeda u sezoni

Kakva utakmica: Fiorentina gubila pa iz dva penala došla do preokreta u 90. minuti

Fiorentina sada malo lakše diše, ali i dalje je to prilično loš ulazak u sezonu.

Christian Kouame i navijači Fiorentine (Foto: Afp)

U prvoj utakmici nedjeljnog programa petog kola Serie A do prve pobjede u novoj sezoni došla je Fiorentina koja je s 2:1 na svom Artemio Franchiju svladala Lazio.

Gosti su uoči odlaska na odmor poveli, igrala se 41. minuta kada je strijelac bio španjolski stoper Mario Gila.

U nastavku su za domaćine svirana dva jedanaesterca, a oba je realizirao islandski napadač Albert Gudmundsson - prvog 49., drugog u 90. minuti.

Za Fiorentinu je ovo prva pobjeda u prvenstvu i trenutno je deseta na ljestvici sa šest bodova. Lazio je sedmi sa sedam bodova.

Tablice omogućuje Sofascore

Enea Bastianini Bastianini pobjednik Velike nagrade Emilije Romagne: Bagnaia pao i upropastio svoju utrku divider

Marin Čilić Čilić spasio dvije meč lopte i osigurao polufinale! Marin se vraća u pravu formu divider

Jose Mourinho Turci se rugaju Mourinhu nakon poraza u velikom derbiju, na klupskom profilu ga nazvali Plačljivkom divider