FOTO Boysi u desetoj minuti derbija s Osijekom podigli koreografiju s četiri slova: Evo što ona znači

Dinamovi navijači su u 10. minuti poraza od Osijeka digli koreografiju s posebnom porukom.

BBB na Maksimiru (Foto:Damir Krajač/Cropix)

Dinamo je u derbiju 11. kola SuperSport HNL-a ugostio Osijek na Maksimiru, a gosti su u konačnici slavili 4:2 nakon sadržajnih 90 minuta.

Modri su poveli već u 18. minuti pogotkom Marka Pjace, ali gosti su ekspresno izjednačili, a krajem prvog dijela i poveli eurogolom Roka Jurišića.

Drugi dio je donio vrlo sličan scenarij, Pjaca je ponovno zabio i vratio Modre u igru, a opet je dvije minute trebalo Osijeku da vrati vodstvo. Pobjedu gostiju potvrdio je kasni kazneni udarac Jakupovića.

Na tribinama se u desetoj minuti mogla vidjeti posebna koreografija Bad Blue Boysa preko centralnog dijela sjeverne tribine. Na koreografiji su bila četiri naslova: "EN ZG", a objava je posvećena podgrupi Enemies.

BBB na Maksimiru (Foto: Damir Krajač/Cropix)

To je jedna od najvažnijih na sjeveru, a ovih dana slave desetu obljetnicu.

Mario Balotelli ima novi klub: Poslije četiri godine vraća se u Serie A

VIDEO Mladi Vatreni nastavlja čudesnu golgetersku formu: Zabio šestu utakmicu zaredom

Mladi Lokosi nadjačali Dinamo i osigurali prolaz u Ligi prvaka: Evo tko ih čeka u idućem kolu