Filip Bradarić zaradio crveni karton u vrlo važnoj utakmici za ostanak u ligi

Hrvatski reprezentativac Filip Bradarić zaradio je crveni karton u utakmici španjolskog prvenstva.

gol expired (Foto:DNEVNIK.hr)

Filip Bradarić pocrvenio je u vrlo važnoj utakmici za Celtu u španjolskom prvenstvu, no njegova Celta uspjela je i s igračem manje slaviti protiv Leganesa, izravnog konkurenta u borbi za ostanak.

Hajduk odigrao sjajnu utakmicu i potpuno demolirao Goricu: Splićani sprašili šest komada!

Bradarić je zaradio izravni crveni karton u 21. minuti prvog poluvremena nakon starta džonom na suparnika. Nakon pregleda VAR-a suci u sobi odlučili su da je start bio vrlo opasan i sudac Montero pokazao mu je direktni crveni.

Leganes je nakon toga preuzeo konce utakmice u svoje ruke, no nije uspio ozbiljnije ugroziti gol domaćina. Iz jedinog udarca u okvir gola Celta je u 62. minuti povela i upisala tri vrlo važna boda u borbi za ostanak, s kojima je isplivala iz zone ispadanja.

Iago Aspas je spretno reagirao na jedno ubacivanje u kazneni prostor gostiju i proslijedio loptu u suprotni kut za 1:0.

Bio je to treći nastup Bradarića u dresu Celte, otkako je ove zime stigao na posudbu iz Hajduka.

Celta je sada 17. sa 24 boda, dva više od 18. Mallorce koja se nalazi u zoni ispadanja, dok je Leganes 19. sa 19 bodova, koliko ima i posljednji Espanyol.

Na vrhu je Real Madrid sa 53 boda, jedan manje ima druga Barcelona.

VIDEO Pogledajte čudesnu drugu vožnju Filipa Zubčića kojom je zaprepastio skijaški svijet!