Zrinjski kreirao pravu senzaciju: Eliminirali uglednog nizozemskog prvoligaša!

Zrinjski je izbacio ugledni Utrecht iz Europske lige s ukupnih 3:2.

Detalj s utakmice Zrinjski - Utrecht (Foto: AFP) (Foto:Afp)

Nogometaši Zrinjskog iznenadili su ugledni nizozemski klub Utrecht i izbacili ga iz Europske lige. Nakon 1:1 u prvoj utakmici, Zrinjski je u uzvratu pred svojim navijačima slavio 2:1 nakon produžetka.

Regularni dio utakmice završio je 1:1, a onda je u 111. minuti Mandić odveo svoju momčad u 3. pretkolo kvalifikacija Europske lige.

Poveli su gosti u prvoj minuti sudačke nadoknade prvog poluvremena preko Gustafsona. Nakon 20 minuta ide u nastavku Hadžić je zabio za izjednačenje nakon asistencije Mandića, a onda je posljednje spomenuti igrač odlučio pobjednika u 111. minuti.

Kaos na utakmici Europske lige: Topovski udar ozlijedio suca i poslao ga u bolnicu!

Lopta je iz prvog pokušaja udarca odsjela na gredi, te ju je vratar imao na ruci iz odbijanca, no nije najbolje reagirao. Loptu je iščeprkao Mandić i na oduševljenje okupljenih navijača poslao u mrežu.

Zrinjski je s ukupnih 3:2 izborio 3. pretkolo kvalifikacija Europske lige, gdje ga čeka švedski Malmo.