VIDEO Bayern uoči dolaska Dinama razbio svog suparnika: U gostima utrpali šest komada, nakon 13 minuta je bilo 0:3!

Ovu su pobjedu Bavarci ostvarili prije premijere u Ligi prvaka, idućeg utorka na svom terenu dočekuju hrvatskog prvaka Dinamo.

Bayern (Foto:Afp)

Nakon trećeg kola nove sezone Bundeslige nogometaši minhenskog Bayerna su i dalje stopostotni, u trećem kolu su na gostovanju lakoćom svladali novog prvoligaša Holstein Kiel sa 6:1.

Prvi pogodak Bayern je postigao nakon samo 14 sekundi, što je ujedno najbrži pogodak sezone u Bundesligi. Strijelac je bio Musiala, a taj gol kao i sve ostale pogledajte OVDJE.

Nakon tek 13 minuta igre bilo je već 3:0, prvo je strijelac bio Harry Kane, a potom je vlastitu mrežu pogodio Remberg.

Do kraja susreta još je dva puta domaću mrežu pogađao Kane koji je time kompletirao hat-trick, a još je jedan gol za Bayern dao Olise. Gigović je u 82. minuti bio strijelac jedinog pogotka za domaći sastav.

Nogometašica Juventusa revoltirana što zarađuje sto tisuća puta manje od dečka: "Nije pošteno, radimo isti posao"

Barcelona pala u Dubrovniku, Jug se još uvijek nada Ligi prvaka: Mladost izgubila u Srbiji

VIDEO Lokosi na krilima raspoloženog Goričana do prve prvenstvene pobjede u Puli