Ante Vukušić priredio šou u Srbiji: Zabio hat-trick i pobrao lovorike medija

Ante Vukušić zabio je tri pogotka u petom nastupu za Kolubaru iz Lazarevca u srpskom prvenstvu.

gol expired (Foto:DNEVNIK.hr)

Bivši napadač Hajduka Ante Vukušić zabio je hat-trick u 8. kolu srpske Superlige za svoju Kolubaru iz Lazarevca. Za manje od dvadeset minuta igre Vukušić je sam srušio Čukarički.

Iako su gosti poveli s 1:0 u 27. minuti dvoboja, sinjski napadač je ubacio u brzinu više i naplatio pogreške gostujuće obrane.

Prvi je pogodak zabio u 29. minuti, drugi u 37., a hat-trick je zaokružio golom u trećoj minuti sudačke nadoknade prvog poluvremena.

Igrao je Vukušić do 72. minute, a uz tri pogotka upisao je i žuti karton. Ovom pobjedom njegova je momčad skočila na sedmo mjesto prvenstvene ljestvice.

VIDEO Mladi Hrvat zabio golčinu u maniri najboljih golgetera, loptu je zakucao pod gredu

Sjajnom predstavom hrvatski je napadač "pobrao" lovorike medija u Srbiji.

"Povijest. Hat-trick hrvatskog napadača u srpskoj Superligi: Ante Vukušić "pregazio" Čukarički za 20 minuta", napisao je Mondo.rs, dok Mozzart sport piše da je Čukarički golom "probudio sinjsku neman".