On je pobjednik godine: Odigrao 10 utakmica i osvojio pet trofeja s Realom i Bayernom

Jedna od priča finala Lige prvaka je i španjolski desni bek.

gol expired (Foto:DNEVNIK.hr)

U moru zanimljivih priča vezanih za finale Lige prvaka, u kojemu je Bayern pobijedio PSG, ističe se i ona koju potpisuje Alvaro Odriozola.

Španjolski desni bek dio je Bayernove ekipe od siječnja ove godine kada je došao na posudbu iz Real Madrida, a sa sinoćnjim trijumfom zaokružio je nesvakidašnji učinak.

Čovjek je naime u cijeloj natjecateljskoj sezoni odigrao 10 utakmica i osvojio pet trofeja.

Neymar stigao s ogromnim zvučnikom na finale, otišao u suzama: Sprdaju ga nemilosrdno

S Realom je još u ljeto 2019. osvojio Superkup Španjolske, a prije negoli je otišao na posudbu u München, nastupio je četiri puta u Primeri, koju je Kraljevski klub u konačnici i osvojio.

Dakle, Superkup i prvenstvo s Realom i onda tome treba dodati ovaj veliki Bayernov hat-trick: Bundesligu, Kup Njemačke i Ligu prvaka.

Odriozola je u cijeloj sezoni skupio 10 nastupa i ukupno 613 minuta, što znači da je trofej u prosjeku osvajao svake 123 minute. I to ne jedan-dva, nego njih pet.

Za rubriku "vjerovali ili ne"...

Odradio turneju po Dalmaciji prije nove krize, pjevao hrvatske hitove pa postao heroj finala Lige prvaka