VIDEO Zvijezda Barcelone potapšala sutkinju po stražnjici: Neprimjereno ili svi pretjeruju?

Dario Brizuela potapšao je sutkinju Yasminu Alcaraz na utakmici Barcelone i Tenerifa.

Dario Brizuela potapšao sutkinju po stražnjici (Foto:Sport Klub)

U susretu trećeg kola španjolske ACB lige košarkaši Barcelone u gostima su svladali Tenerife rezultatom 91:95, a u posljednjoj četvrtini dogodila se neobična situacija.

Zvijezda Barcelone Dario Brizuela nakon jedne akcije nešto je prigovorio sutkinji Yasmini Alcaraz, pa je u prolazu potapšao po stražnjici. Iako je to uobičajeno među košarkašima, ne pamti se da je neki košarkaš to napravio sutkinji.

Ipak, nije se tome pridavalo previše pozornosti!

Sutkinja na takav potez nije reagirala, samo je produžila dalje, kao i košarkaš koji neće dobiti kaznu zbog toga, a zanimljivo je kako španjolski mediji nisu posvetili ni približno pozornosti tom potezu koliko hrvatski i srpski mediji.

Je li ovo neprimjereno ili svi pretjeruju, pogledajte video pa procijenite sami.

Gubili 19:0 pa prekinuli utakmicu u 70. minuti: "Deset nogometaša je kolabiralo, jedanaestog nisu mogli naći"

Bivši nogometaš otkrio da ima još dvije do šest godina života: Ovo su simptomi te bolesti

Umro poznati bodibilder: "Stan je bio prepun žohara i prljavštine"