Hrvatska reprezentacija

VIDEO Pogledajte Modrićev potez petom nakon kojeg je pao pogodak: "Trenutak čarolije"

Hrvatski kapetan je sudjelovao u akciji za 2:0 protiv Latvije.

Luka Modrić (Foto:Ante Cizmic/Cropix)

Hrvatska je pobjedom kod Latvije (0:2) napravili veliki korak naprijed u borbi za izravan plasman na Euro 2024.

Vatreni su već u 6. minuti načeli domaćina, zabio je Lovro Majera, a samo deset minuta kasnije pao je novi pogodak. Ovog puta strijelac je bio Andrej Kramarić, asistent Majer, ali svemu je prethodio sjajan potez kapetana Luke Modrića.

Srpski novinar pohvalio Vatrene: "Zato su velikani europskog nogometa. Nema to veze s EU-om, Vatikanom..."

On je petom sjajno proigrao Josipa Stanišića koji se sjurio po desnoj strani, ubacio za Majera, a ovaj proslijedio do strijelca pogotka. Sjajnu akciju izdvojila je UEFA na službenom X profilu (nekadašnjem Twitteru):

"Trenutak čarolije Luke Modrića u začetku akcije za drugi gol Hrvatske".