VIDEO Inter nokautiran kod kuće: Veliki preokret Torina!

Imali su Nerazzurri tri boda u džepu, ali onda su napravili niz gluposti što su gosti obilato iskoristili.

gol expired (Foto:DNEVNIK.hr)

U pretposljednjoj utakmici 31. kola Serie A (u posljednjoj se sastaju Bologna i Verona) Torino je na Giuseppe Meazzi pobijedio Inter s 2:1 i stigao do tri kapitalna boda u borbi za ostanak.

Nerazzurri su ovaj dvoboj dočekali s imperativom pobjede jer je Roma, koju žele prestići na trećem mjestu kako bi se plasirali u Ligu prvaka, u rimskom derbiju deklasirala Lazio i pobjegla im na sedam bodova.

Bila je to utakmica s dva posve oprečna poluvremena. U prvom je Inter imao vodstvo i sigurnu igru, dok je u drugom primio dva gola i zaradio dva crvena kartona.

Domaćin je poveo u 17. minuti golom Maura Icardija. Sve se okrenulo u razmaku od 55. do 57. minute.

Izjednačio je Cristian Molinaro u 55. minuti, a dvije minute kasnije Miranda je dobio crveni karton. Kada je Nagatomo u 72. minuti skrivio kazneni udarac i pritom dobio crveni karton priči je bio kraj. Andrea Belotti je realizirao kazneni udarac i gosti su potom mirno s dva igrača više obranili prednost.

Ivan Perišić i Marcelo Brozović odigrali su cijeli susret za Inter.