Osijek gubi korak s Hajdukom i Rijekom: Kod kuće spašavali bod protiv Intera

Zaostala utakmica 24. kola HNL-a koja se igrala ove srijede završila je bez pobjednika.

gol expired (Foto:DNEVNIK.hr)

Osijek je u svom Gradskom vrtu protiv Inter Zaprešića odigrao 1:1 u zaostaloj utakmici 24. kola HNL-a, što je identičan rezultat onom s još jedne današnje zaostale utakmice, Cibalia - Rudeš.

Osječani su u zimskoj stanci najavljivali nadmetanje s Hajdukom i Rijekom za drugo mjesto, ali u toj borbi sve više gube korak (za vikend nisu uspjeli pobijediti ni Cibaliju u slavonskom derbiju).

Protiv Intera Osijek nije dobro krenuo, gosti iz Zaprešića su poveli u 10. minuti preko Marka Vukčevića.

Doduše, odmah u idućem napadu izjednačio je Goran Milović koji je pohitao naprijed i glavom pospremio jedan centaršut iza leđa Ante Mrmića.

Milović je bio u glavnoj ulozi u drugom poluvremenu, kada je u razmaku od četiri minute dobio dva žuta kartona i sudac Bruno Marić ga je isključio.

S igračem više Inter je dominirao u posjedu lopte, imao i neke poluprilike pred golom Marka Malenice, ali nije uspio zabiti i dotući domaćine.

U idućem kolu Inter gostuje kod Lokomotive u Kranjčevićevoj ulici dok će Osijek u derbiju kola ugostiti Hajduk.