Hrvatska reprezentacija

Livaković otkrio kako je Dalić reagirao u poluvremenu: ''Nemamo razloga za zadovoljstvo''

Hrvatski vratar imao je sjajnih intervencija, ali ipak nije mogao zaustaviti sve portugalske nalete.

Dominik Livaković bio je jedan od najboljih u Hrvatskoj u visokom porazu od Portugala (4:1). Iako je primio četiri gola, s nekoliko sjajnih intervencija pokazao je da je vratar visoke klase te je spriječio i gori scenarij.

''Nemamo razloga za zadovoljstvo. Idemo sada svjetskim prvacima. Moramo se što prije oporaviti i biti u puno boljem izdanju protiv Francuske'', rekao je za Novu TV nakon utakmice.

Postava bez glave, repa i balansa: Izbornik je napravio pogreške koje ne smije ponoviti

Livaković je u prvom poluvremenu bio na pravoj streljani, a u nekoliko navrata pomogla mu je i vratnica.

''Vidjelo se da nismo dugo igrali skupa, nisu ni oni, ali prvo poluvrijeme nije bilo nikako dobro. Rezultat ružno zvuči.''

Otkrio je i što im je Zlatko Dalić rekao u svlačionici.

''Izbornik nas je podržavao i rekao što trebamo raditi bolje. Naravno da smo se puno puta vraćali, ali nažalost nije išlo danas'', zaključio je.

Pogledajte sve golove: Portugalci se raspucali, Petković nakon lijepe akcije zabio utješni zgoditak