Golijada na Montjuicu

Veliki kiks Barcelone: Protiv 19. ekipe La Lige doma spašavali bod, gotovi su snovi o naslovu

Nogometaši Barcelone remizirali su 3:3 s Granadom u 24. kolu La Lige.

Lamine Yamal (Foto: Afp)

Nogometaši Barcelone ostali su bez očekivana tri domaća boda u ogledu 24. kola španjolske La Lige, odigrali su tek 3:3 protiv Granade, pretposljednje momčadi na ljestvici.

Barcelona je povela u 14. minuti kada je prvi, od dva pogotka na ovom susretu, postigao 16-godišnji Lamine Yamal. Do kraja prvog dijela gosti su uspjeli izjednačiti te je u 43. za 1:1 pogodio Ricard Sanchez.

Feyenoord Feyenoord slavio u gradskom derbiju, Ivanušec iz prvog dodira s loptom upisao asistenciju divider

U nastavku dvoboja Granada je vodila 2:1 i 3:2 nakon golova Pellistrija u 60. i Ignasija Miquela u 66. minuti. Na 2:2 je izjednačio Lewandowski nakon sjajne asistencije Gundogana u 63. minuti, dok je u 80. spomenuti Lamine Yamal postavio konačnih 3:3 nakon odličnog udarca s 20-ak metara.

Mogla je Barcelona u završnici do potpunog preokreta i pobjede, ali je propustila nekoliko odličnih prilika.

Mario Pašalić Pašalić u životnoj formi: Atalanta na pogon Hrvata sigurno plovi prema Ligi prvaka divider

Barcelona je ostala treća na ljestvici te ima 10 bodova manje od Reala, a pet od Girone. Granada je nakon tri ligaška poraza u nizu došla do drugog neodlučenog rezultata zaredom i nalazi se i dalje na pretposljednjem mjestu.