Još jednom asistirao

Pašalić u životnoj formi: Atalanta na pogon Hrvata sigurno plovi prema Ligi prvaka

Mario Pašalić nastavlja s dobrim igrama u Atalanti.

Mario Pašalić (Foto: Afp)

Uspješno su nogometaši Atalante odradili gostovanje u 24. kolu talijanske Serie A, s 1:4 su pobijedili Genou te su učvrstili četvrto mjesto na ljestvici.

Za goste je udarnoj momčadi zaigrao hrvatski reprezentativac Mario Pašalić koji je ujedno asistirao kod prvog pogotka na utakmici. Pašalić je dodao De Keteraereu koji je odlično s vrha šesnaesterca pogodio za 0:1 Atalante.

Luka Menalo VIDEO Dinamo ga poslao na posudbu, a on oduševio u debiju: Odmah upisao pogodak i asistenciju divider

Domaćin je izjednačio u 51. minuti, a strijelac je bio Malinovskij, ali samo četiri minute kasnije opet su gosti iz Bergama poveli i taj put zabili za tri boda. Pogodak je dao Koopmeiners za četvrtu prvenstvenu pobjedu u nizu Atalante.

Debelo u sudačkoj nadoknadi Atalanta je iz kontranapada postigla još dva pogotka, a u oba slučaja akcije je pokrenuo Pašalić. Strijelci su bili Zappacosta i Toure.

Pašalić je odigrao cijelu utakmicu za goste, dok je kod domaćina Milan Badelj zamijenjen u 63. minuti.