Uragansko poluvrijeme

VIDEO Furiozni Real demolirao Granadu, Modrić asistent!

Za nešto više od pola sata Real je gostima sprašio četiri gola, a ostalo je bilo odrađivanje posla.

U 17. kolu Primere Real Madrid je s 5:0 pobijedio Granadu i drugoplasiranoj Barceloni pobjegao na šest bodova.

Nakon lijepe pobjede protiv Seville u Kupu kralja, Kraljevski klub je u drugoj utakmici ove godine bio još uvjerljiviji, napunivši mrežu gostiju iz Andaluzije.

Dva gola je postigao Isco, u 12. i 31. minuti (za ovog potonjeg asistirao mu je Luka Modrić), a u međuvremenu su poentirali Karim Benzema (pospremio odbijenu loptu nakon udarca Modrića) i Cristiano Ronaldo u 20. odnosno 27. minuti.

Peti gol za Real je postigao Casemiro u 58. minuti.

Modrić je na terenu proveo svih 90 minuta, a Mateo Kovačić zbog ozljede gležnja nije ni bio u konkurenciji za utakmicu.

Real i Barcelona sada su na istom broju utakmica, po 16. Katalonci će svoj dvoboj ovog kola odraditi u nedjelju kada gostuju kod Villarreala dok Real 22. veljače igra s Valencijom na Mestalli utakmicu 16. kola, odgođenu zbog nastupa Madriđana na Svjetskom klupskom prvenstvu.