Na udaru Bolivijaca

VIDEO Brutalni prekršaj na Neymaru: Ležao u krvi, nije mogao nastaviti, a sudac ništa

Neymar je nastavio s dobrim igrama za brazilsku reprezentaciju, ali protiv Bolivije je bio i na udaru protivničkih igrača koji nisu imali milosti...

Zvijezda Barcelone zabila je vodeći pogodak za Brazil u 11. minuti i upisala dvije asistencije u pobjedi protiv Bolivije 5-0. S tim pogotkom Neymar je nadmašio legendarnog Zica i postao četvrti najbolji strijelac Brazila u povijesti s 49 golova za reprezentaciju. Ispred njega ostala su još tri velikana Pele (77), Ronaldo (62) i Romario (55).

Međutim, utakmicu protiv Bolivije Neymar će pamtiti i po grubim prekršajima protivničkih igrača. Nakon što je kod asistencije za 3-0 posložen na travnjak, u drugom poluvremenu dobio je laktom u glavu, a sudac nije svirao ni prekršaj.

Neymar je pred kraj drugog poluvremena Yasman Duk, a Brazilac je ostao ležati na travnjaku krvave glave. Čak nije mogao ni nastaviti utakmicu, a umjesto njega je u igru ušao Willian.