Moglo je biti još golova

VIDEO Veliki preokret i povijesna pobjeda Cityja protiv Barcelone!

U nazanimljivijem susretu 4. kola nogometne Lige prvaka Manchester City je kao domaćin pobijedio Barcelonu s 3-1

Guardiola je konačno dočekao pobjedu protiv Barcelone, a City postao prva engleska momčad nakon Uniteda u sezoni 1998/99 koja je zabila katalonskoj momčadi tri ili više golova.

"Ljepoticu" večeri odigrali su na Etihadu Manchester City i Barcelona, a trener Engleza Pep Guardiola se na pravi način "osvetio" svojoj bivšoj ekipi za poraz 0-4 na Nou Campu. Katalonci su poveli u 21. minuti nakon sjajno izvedenog protunapada u kojem je Messi pronašao Neymara, a ovaj mu uzvratio preciznom asistencijom.

Sve golova s utakmice Cityja i barcelone možete vidjeti OVDJE.

U jeku napada Barcelone Englezi su izjednačili pogotkom Gündogana u 39. minuti, a u 51. minuti i preokrenuli sjajnim golom De Bruynea iz slobodnog udarca. U 64. minuti Gomes pogađa gredu domaćih vrata, a samo pola minute kasnije De Bruyne trese vratnicu. U 76. minuti Turčin Gündogan se svojim drugim golom pretvara u junaka dvoboja.

Ivan Rakitić je igrao do 61. minute. U drugoj utakmici skupine Borussia i Celtic su u Mönchengladbachu odigrali 1-1.