parket
parket
Prati nas na Instagramu!
🔥OSVOJI DRES HAJDUKA🔥

Točno prognoziraj minutu prvog pogotka u derbiju 28. kola SHNL-a između Hajduka i Dinama, a koji će se odigrati u subotu 30.3. od 19:30. ⚽️

Pravila GIVEAWAYA su sljedeća:

1. U komentaru napišite točnu prognozu.
2. Pratite profil @golhr
3. GIVEAWAY traje do prvog zvižduka utakmice HAJDUK - DINAMO, a kraj GIVEAWAYJA će biti naznačen komentarom.
4. Profili s više od jednog komentara će biti diskvalificirani.
5. Profili čiji komentari su naknadno uređivani će biti diskvalificirani.
6. Pobjednik GIVEAWAYJA je profil koji prvi objavi točnu prognozu u komentaru ove objave.
7. Pobjednik će biti proglašen u storyju na profilu @gol.hr maksimalno 90 minuta nakon posljednjeg zvižduka.
8. Pobjedniku dres može biti dostavljen isključivo na adresu na prostoru Republike Hrvatske.
9. Pobjednik osvaja domaći dres Hajduka (veličina M).

Primjer ispravnog komentara: '45+1.' ✅️

Sretno svima koji sudjeluju u GIVEAWAYJU. ✌️🍀

Ovo je prvi od osam GIVEAWAYJA koje ćemo imati na Instagram profilu gol.hr do kraja SHNL sezone 23./24., a još ćemo dijeliti dresove Rijeke, Dinama i Osijeka.
Osim samog trofeja, Hrvatska je - još i važnije - u Egiptu ostvarila i nekoliko igračkih dobitaka. Niz igrača sjajno je reagirao i pokazao da Hrvatska posjeduje i kvalitetu i kvantitetu.