kramarić
kramarić

Najčitanije

Prati nas na Instagramu!
Ivan Perišić je protiv Lazija bio precizan udarcem desnicom i tako je postao prvi igrač u talijanskoj Serie A koji je zabio iz penala s obje noge. Bravo Ivane 🔵⚫️👏🇭🇷 #ivanperišić #perišić #Inter #seriea #rekord #penal #hrvatska #vatreni #nogomet #golhr Foto: Filippo MONTEFORTE / AFP
Haaland u Velikoj Gorici prije četiri godine na Euru U-17. Nitko nije znao za njega, a danas vrijedi 150 milijuna eura. 😎 #haaland #erlinghaaland #nizozemska #norveška #u17 #euro #nogomet #velikagorica #golhr Foto: Robert Anic / PIXSELL
Prije točno 17 godina, 16. listopada 2004. godine, tada 17-godišnji Lionel Messi ušao je u 83. minuti u utakmici između Barcelone i Espanyola. Tadašnji trener Frank Rijkaard dao mu je priliku te je zamijenio strijelca jedinoga i pobjedničkog pogotka na utakmici, portugalskog Brazilca Deca, s brojem 30 na leđima. Desetak minuta bilo mu je dovoljno da pokaže svijetu svoju igračku magiju, a nogomet nakon tog trenutka više nikad nije bio isti 🐐 #lionelmessi #leomessi #messi #goat #fcbarcelona #barca #barça #laliga #mesqueunclub #frankrijkaard #deco #nogomet #dogodilosenadanašnjidan #dogodilose #golhr
Spektakularna utakmica na Rujevici! Rijeka je na poluvremenu vodila 3:0, Dinamo se u nastavku vratio i došao do 3:3. Vaše mišljenje o utakmici? ✍ #rijeka #dinamo #hnl #hrvatska  #nogomet #golhr