Tri vijesti o kojima se priča
Ha, podijeljene reakcije
Nabavili obje garniture novog dresa Hrvatske za SP: Reakcije su podijeljene, dosta kritika za plavu verziju
Izbornik poslao apel
U Varaždin stigao s Dalićem, a onda šok: Jedva ostao živ, danas spaja kraj s krajem
Mlad i perspektivan
Hajduk dovodi novog napadača? Prošao je testiranja, lomi se oko odštete
Otvarajući gol na utakmici zabio je argentinski nogometaš hrvatskog porijekla Dario Cvitanić već u osmoj minuti, ali preokret do poluvremena madridskoj momčadi donose Simao i Sergio Agüero.
U nastavku je prvo Denis Rommedahl izjednačio u 70. minuti, šest minuta kasnije Maxi Rodriguez je vratio prednost Atleticu, a konačan rezultat postavio je Luis Suarez u posljednjim trenucima utakmice iz jedanaestereca.
Cvitanić je započeo utakmicu od početka u napadačkom tandemu sa Suarezom, a zamijenjen je u 65. minuti. Amsterdamski turnir završava u nedjelju utakmicama Sunderlanda i Atletica, te Ajaxa i Benfice.