Gruzijci se ponadali

Trener Saburtala: Odigrali smo jako dobro. Da smo prvi zabili...

Trener Saburtala Giorgi Chiabrishvili nije izgledao previše razočarano nakon 3:0 poraza u Zagrebu.

Nogometaši Dinama izborili su plasman u 3. pretkolo Lige prvaka nakon što su u uzvratnom susretu pred praznim tribinama maksimirskog stadiona pobijedili gruzijskog prvaka Saburtalo s 3-0.

Jako dobro ste igrali do 60. minute. Nakon toga vaša je momčad vidljivo fizički pala. Je li to najveći problem Saburtala?

''To je više problem mentaliteta nego fizičke spreme. Da smo zabili, vjerojatno ne bi tako pali, ne bi bili tako iscrpljeni, moral bi nam sigurno porastao. Bila bi to druga priča.''

''Odigrali smo jako dobro prvo poluvrijeme. Mislim da smo bili čak bolje. Promašili smo neke jako dobro šanse. I u drugom dijelu smo imali šansi.''

Saburtalo u nastavku natjecanja igra protiv armenskog Ararata. Što očekujete?

''Teško nam je razmišljati o sljedećem protivniku nakon ovako iscrpljujuće utakmice s Dinamom. Moramo uzeti malo vremena i dobro se pripremiti.''