preokret

Šok za Pašalića i društvo: SPAL srušio Atalantu u Bergamu i pobjegao sa zadnjeg mjesta

Stigli su u Bergamo kao posljednja momčad lige, a otišli kao pretposljednja.

U susretu 20. kola nogometnog prvenstva Italije Atalanta je u ponedjeljak na domaćem terenu protiv slabašnog SPAL-a iznenađujuće izgubila s 1:2.

Atalanta je na poluvrijeme otišla sa vodstvom 1:0 pogotkom Josipa Iličića u 16. minuti. No u nastavku Andrea Petagna (54) i Mattia Valoti (60) donose pobjedu SPAL-u, kojom su pobjegli sa zadnjeg mjesta, ali su i dalje u zoni ispadanja.

gol expired Nakon poraza od Hrvatske, Njemačka se iskalila na Austriji: Domaćin teško stradao divider

Hrvatski veznjak Mario Pašalić za Atalantu je odigrao cijeli susret i jednom je opasno zaprijetio protivničkom golu. U 69. minuti imao je dobru šansu za gol, vratar je već bio savladan, ali igrači SPAL-a ipak su blokirali njegov udarac.