Brza reakcija zaštitara

Navijač prekinuo derbi engleske lige, sve je začudio bizarnim potezom

Liverpool je pobijedio Arsenal s 2:0 u zaostalom susretu 27. kola engleske Premier lige.

Nogometaši Liverpoola pobijedili su Arsenal s 2:0 u zaostaj utakmici 27. kola engleske Premier lige na Emiratsu i tako smanjili bodovni zaostatak za vodećim Manchester Cityjem na samo jedan bod.

U 60. minuti susreta jedan je navijač ušetao na travnjak i pokušao se zavezati za vratnicu gostujućih vrata, a to je iznenadilo sve na travnjaku. Posebno vratara Liverpoola Allisona koji je upozorio suca Andrea Marrinera na nesvakidašnji događaj.

Ubrzo su reagirali zaštitari i izveli navijača s terena, a susret je nastavljen.

gol expired VIDEO Protivnički navijači gađali Harryja Kanea bocom Coca-Cole, on oduševio reakcijom divider

Bila je ovo deveta ligaška pobjeda Liverpoola u nizu, a u tih devet utakmica "Redsi" su ostvarili razliku pogodaka 23:2!

Prvi pogodak na susretu zabio je Jota u 54. minuti susreta, a konačnih 2:0 postavio je Robert Firmino koji je nekoliko minuta ranije zamijenio upravo Jotu na terenu.