Uvjerljiva pobjeda

VIDEO Bayern s igračem manje svladao slabašnog protivnika: Nova zvijezda Vatrenih ušla pred kraj susreta

Bayern i Greuther Furth otvorili su 6. kolo Bundeslig večerašnjim susretom.

U prvoj utakmici 6. kola njemačke Bundeslige vodeći Bayern bez problema je kao gost svladao posljednji Greuther Fuerth sa 3:1 (2:0).

U prvom poluvremenu Bayern je stvorio dva gola prednosti zahvaljujući Muelleru (10) i Kimmichu (31), da bi u nastavku Griesbeck (68-ag) autogolom povećao prednost gostiju, a u samoj završnici je Itten (88) ublažio poraz domaćih.

Na početku drugog poluvremena francuski reprezentativac u momčadi Bayerna Pavard zaradio je direktno isključenje.

Isključenje Pavarda možete vidjeti OVDJE.

Novi hrvatski reprezentativac Josip Stanišić ušao je u igru u 86. minuti susreta za Bayern koji sada ima 16 bodova, tri više uz utakmicu više od drugog Wolfsburga, dok je Greuther Furth posljednjeplasirana momčad prvenstva s tek jednim osvojenim bodom.

Standings provided by SofaScore LiveScore

Prati nas na Instagramu!
Najveća faca hrvatskog nogometa danas slavi. Neka mu je rođendan sretan kao dan legendarnog Goranovog dočeka nakon osvajanja Wimbledona... ✅️🇭🇷🥳
Izbornik otvoreno o kontroverznoj temi... ⚽

📸: Vlado Kos/CROPIX
Kalik je u 62. minuti utakmice protiv Šibenika efektnim udarcem, nakon lijepe asistencije Dominika Prpića, došao do svog ovosezonskog prvijenca. ⚽