Ovo je tek početak

Svakoj seriji dođe kraj: Njegovoj je došao nakon nevjerojatnih 1147 minuta

Svim velikim serijama jednom dođe kraj. Tako je u sinoćnjem dvoboju 3. kola skupine A nogometne Lige prvaka između Napolija i Bayerna (1-1) u Napulju došao kraj velikoj seriji vratara minhenskog kluba Manuela Neuera...

Naime, do utakmice protiv Napolija Neuer nije primio gol 12 utakmica u nizu, točnije 1147 minuta. Protiv Napolija je Neuer morao izvaditi loptu iz mreže u 39. minuti. Nakon oštrog ubačaja Maggija, Holger Badstuber je skrenuo loptu u vlastitu mrežu.

''Nije mi važno zbog primljenog gola nego zato što nismo pobijedili'', komentirao je vratar bavarskog velikana.

A Bayern je svakako imao brojne prilike za postizanje pobjedničkog gola. Svakako najveća bila je ona iz 49. minute kada je nakon igranja rukom Cannavara u kaznenom prostoru dosuđen jedanaesterac za goste. Njegovom izvođenju pristupio je Mario Gomez, ali blagi udarac skoro posred gola zaustavio je vratar Morgan De Sanctis.

Njemački dnevnik Bild foto video-dokaz da je Gomez kod izvođenja najstrože kazne bio ometan laserom, ali napadač Bayerna nije tražio isprike:

''Nije to bio razlog i ne mogu tražiti isprike u okolnostima. Žao mi je zbog momčadi što ga nisam realizirao.''

Prati nas na Instagramu!
VOX POPULI o jednoj od najkontroverznijih sudačkih odluka u povijesti Vatrenih... ⚽✅✌

📸: Damir Krajač/CROPIX
Uoči utakmice Hrvatske i Poljske, naš
@susjedbobo i @stipeantonijevic nastavljaju sa svojim kreativnim predstavljanjem zemalja protiv kojih igraju Vatreni. ⚽

Tako ćete moći naučiti nešto o povijesnim ličnostima koje je dala Poljska, saznati zašto su Poljacima Speedway i Strongman draži od nogometa, te vidjeti kojoj životinji mogu zahvaliti za omiljeno nacionalno piće. 🇵🇱
Hrvatska reprezentacija bila je na pragu prolaska u četvrtfinale u Ligi nacija u Varšavi, no Poljaci su uspjeli stići prednost Vatrenih i nadoknaditi dva gola razlike.

Naši nogometaši nisu iskoristili ovu priliku, ali i dalje imaju sve u svojim rukama za najmanje drugo mjesto u grupi 1, koje vodi u četvrtfinale. 💪🔥🇭🇷