Hit sezone ide dalje

Šokantan preokret na Rujevici: Rijeka vodila pa popila tri komada od Gorice!

19. kolo Hrvatski Telekom Prve lige kompletirano je dvobojem na Rujevici.

U posljednjoj utakmici 19. kola HNL-a na Rujevici je Gorica pobijedila Rijeku s 3:1.

Najveće iznenađenje dosadašnjeg dijela prvenstva, novi prvoligaš iz Velike Gorice, u prvom kolu proljetnog dijela sezone nastavio je gdje je stao protekle jeseni, premda su u zimskom prijelaznom roku svog najboljeg igrača Iyayija Atiemwena prodali Dinamu.

Utakmica je za Riječane počela idilično, u šestoj minuti Maxwell Acosty je zabio za vodstvo.

Međutim, od 30. minute stvari su počele mijenjati u korist Gorice. Tada je jedanaesterac za izjednačenje realizirao poljski napadač Lukasz Zwolinski.

Na odmor se otišlo s 1:1, da bi u 57. minuti Matija Dvorneković zabio za preokret.

Rijeka je u finišu utakmice ostavila dosta prostora gostima za kontru što je iskoristio Martin Maloča i u 87. minuti zapečatio sudbinu domaćina.