"GNK Dinamo obavještava navijače i javnost kako je Paulo Machado zbog neprimjerenog ponašanja na utakmici 3. pretkola Lige prvaka protiv Moldea do daljnjega isključen iz rada prve momčadi", stoji u priopćenju iz Dinama. Trener 'modrih' Zoran Mamić nije htio jučer komentirati potez Machada, ali je najavio kako neće prijeći preko toga.
Tri vijesti o kojima se priča
Portugalski nogometaš je neprimjerenom gestom reagirao na zvižduke navijača koji su tako pozdravili njegov izlazak iz igre u 65. minuti susreta. Sudac ga je kaznio crvenim kartonom iako je bio izvan terena.
Machadov srednji prst na nož su dočekali navijači Dinama i to ne samo oni na Maksimiru. Na Portugalčevoj službenoj Facebook stranici ostavili su brojne komentare koji se uglavnom svode na spominjanje majke pa ih nećemo prenositi. Izdvojili smo tek jedan duhoviti komentar:
''Ti si jedini igrač Dinama koji je nešto pokazao.''
Machado je u Dinamo došao na ljeto 2014. potpisavši tada ugovor na tri godine s hrvatskim prvakom. Nogometnu karijeru započeo je u Portu, a nakon toga je igrao još u St. Etienneu, Toulouseu i Olympiakosu.