Dinamo puno bolji

Krstanović presudio Helsingborgu za drugu pobjedu 'modrih'

Nogometaši Dinama pobijedili su u 2. utakmici Atlantic kupa švedski Helsingborg (1:0) pogotkom Krstanovića u 89. minuti...

Za drugu pobjedu 'modrih' na Atlantic kupu pobrinuo se napadač Ivan Krstanović. Iako je Dinamo put do mreže pronašao tek u posljednjoj minuti, Čačićevi igrači cijelu su utakmicu bili puno bolji protivnik.

Dinamovci su nizali šanse, ali nikako nisu uspijevali svladati vratara Helsingborga. U nekoliko navrata 'modri' su bili neprecizni u samom finišu akcije. Međutim, kontrolirali su utakmicu, imali veći posjed i na kraju zasluženo došli do pobjede.

Atlantic Cup, Portugal, gledatelja: 100, strijelac: 1:0 Krstanović (89.)

Dinamo - Helsingborg 1:0 (0:0)

Dinamo: Kelava - Vrsaljko (od 79. Bišćan), Vida, Šimunić (od 46. Tonel), Pivarić (od 79. Pokrivač) - Leko (od 62. Calello), Badelj - Tomečak (od 62. Ibanez), Alispahić (od 46. Kovačić), Sylvestr - Beqiraj (od 62. Krstanović)

Žuti kartoni: Vida (34.), Leko (42.)

Prati nas na Instagramu!
Srce ovog Hajduka 🤍

📸Duje Klarić/CROPIX
Novi spektakularan pogodak postigao je Bruno Durdov! 😳

2. minuta, prvijenac Ivana Rakitića u SuperSport HNL-u 👏

Kraj utakmice, pobjeda Dinama u Varaždinu!