Nogomet
SPORTOVI
Nogomet

Bartolome Marquez novi trener Espanyola

Španjolski nogometni prvoligaš Espanyol imenovao je 46-godišnjeg Bartolomea Marqueza novim trenerom kluba.

gol expired (Foto: DNEVNIK.hr)

Marquez je u Espanyolu od 1999., a u posljednje četiri sezone bio je pomoćnik Miguelu Angelu Lotini i Ernestu Valverdeu, koji je nakon završetka sezone otišao u grčki Olympiakos.

'Klupska uprava jednoglasno je donijela odluku o imenovanju Marqueza, koji bi trebao osigurati nastavak naše politike o uključivanju igrača iz omladinskog pogona u prvu momčad', izjavio je u ponedjeljak član Uprave Espanyola Pedro Tomas.

Espanyol je u nedavno završenom španjolskom prvenstvu zauzeo 12. mjesto.

Još brže do sportskih vijesti i prijenosa. Preuzmi
DNEVNIK.hr aplikaciju

Nastavi čitati
divider

Još vijesti
divider

Prati nas na Instagramu!
Veliki derbi Hajduka i Dinama ponovo su obilježile baklje i pirotehnika. 😐

📸: Ante Cizmic / CROPIX
Može li Bjelica izvesti Dinamo iz krize? 🤔

📸: Ante Cizmic / CROPIX
Ostao je još samo Joškov džemper... ⚽

Hvala vam što ste dio zajednice koja ponosno ističe poruku: I MI POMAŽEMO KAMENČIĆIMA! ❤
Najnovije pojačanje UPU ekipe i ozbiljni fantazista - Stipe. ❤️

Evo i njegovih par fotografija s posljednja dva snimanja pa da tako najavimo večerašnju derbi epizodu koju možete pratiti od 21:00 na našem portalu. 🎬

Bokin džemper u kojem Stipe dominira na fotografijama je razgrabljen tijekom ovog vikenda. Ostalo je još samo nekoliko primjeraka Joškovog džempera. Pa bacite oko na link u storyju. 😍