Mogao i do drugog gola

VIDEO Kramarić se predstavio Premierligi: Ovo je malen, ali i velik korak!

Andrej Kramarić zabio je prvijenac u Premierligi! Bivši napadač Rijeke teško da je mogao poželjeti bolje mjesto za prvi pogodak na Otoku…

'Krama' se golom na Emiratesu protiv Arsenala predstavio engleskoj javnosti. S tim pogotkom, ali i nekoliko sjajnih driblinga vjerojatno je osigurao prvo mjesto u momčadi te bi mogao postati ključni igrač Leicestera u borbi za opstanak.

''Naravno da ovo puno znači za mene i moje samopouzdanje. Tek sam nekoliko tjedana ovdje... Ovo je malen, ali i velik korak za mene'', rekao je Kramarić nakon utakmice.

Kramarić je zabio u 61. minuti, no to nije bilo dovoljno za osvajanje bodova protiv Arsenala koji je na stadionu Emirates slavio 2-1 u dvoboju 25. kola.

Hrvatski reprezentativac je u 79. minuti mogao i do drugog gola, izašao je sam pred Ospinu i pokušao ga lobati, no vratar Arsenala je uhvatio loptu.