Večer rekorda u Clevelandu

Zvijezda Clevelanda LeBron James je nakon jučerašnje pobjede nad Toronto Raptorsima 114:94 postao rekorder po ukradenim loptama, a Litvanac Židrunas Ilgauskas najbolji skakač od osnivanja Cavsa. No, ni to nije sve.

James je do sada u dresu Cavsa ukrao 735 lopti, a 33-godišnji Ilgauskas, koji je cijelu svoju NBA karijeru proveo u Clevelandu, skočio je čak 5.228 puta.

Cleveland je pobijedio u čak 17 od 18 utakmica, od kojih posljednjih 12 zaredom; postali su prva momčad u povijesti NBA lige koja je pobijedila devet puta zaredom s razlikom od 12 ili više koševa, a posljednjih sedam utakmica koje su odigrali protivnike su ostavili ispod 100 poena.

James je upisao points koš, uključujući 6 zakucavanja i dvije trice iako je igrao samo 30 minuta, tj. odmarao je cijelu zadnju četvrtinu.