breaking news !: Grbin oštro po Ustavnom sudu: "Pričao sam s Milanovićem, imamo plan C. Popišali su se na sve nas"

Lakim 5:0 trijumfom kod kuće protiv Andore Ukrajina se bodovno izjednačila s Hrvatskom na ljestvici skupine 6...

Kao što se moglo i očekivati, Ukrajina je na domaćem terenu stigla do lakog trijumfa protiv slabašne Andore, koja je svima u našoj skupini bila mušterija.

Odluka o pobjedniku pala je već u prvom poluvremenu. Gostujući 'bunker' načeo je Yarmolenko u 19. minuti, a Milevski je potvrdio pobjedu tik prije poluvremena.

Do kraja utakmice su dosuđena čak tri jedanaesterca za domaćina. Sva tri su i realizirana: prvog je u pogodak pretvorio Andrij Ševčenko, drugog Milevski za svoj drugi pogodak na utakmici, a za kraj se radovao i Seleznjov.

Tako je Ukrajina dramatično popravila gol razliku, s tim da imaju još jednu utakmicu protiv Andore do kraja kvalifikacija i nalaze se u izvrsnoj poziciji tri kola prije kraja.