breaking news !: Grbin oštro po Ustavnom sudu: "Pričao sam s Milanovićem, imamo plan C. Popišali su se na sve nas"

Jurčić prozvao neke igrače, Kovač suca

Nakon poraza od Ajaxa u Amsterdamu rezultatom 2:1, Dinamov trener Kruno Jurčić nije bio oduševljen viđenim na terenu...

Pobjeda Ajaxa kod kuće protiv Dinama nije iznenađenje, no činjenica da zagrebačka momčad do 92. minute nije opasno zapucala na gol domaćih razočarala je trenera Jurčića.

Nova europska utakmica Dinama donijela nam je otriježnjenje. Nisu Modri odigrali katastrofalno, da pišemo kako je bilo sve loše, no dogodila se nova utakmica u kojoj je pola momčadi bilo neprepoznatljivo. Slično se dogodilo u Glasgowu gdje su reakcije Jurčića bile baš kao jučerašnje.

'Nisam zadovoljan. Mi smo ovdje došli barem po bod, a nadali smo se i pobjedi. Naš problem večeras je bio u tome što neki igrači jednostavno nisu bili u utakmici. Prostora za našu igru je bilo, ali, ponavljam, neki večeras nisu odigrali dobru utakmicu. O imenima ne bih, ja ću o tome iza zatvorenih vrata,' izjavio je nakon susreta Dinamov trener, dok je strijelac počasnog pogotka Tomečak alibi za poraz pronašao u rano primljenom golu:

'Rani nas je pogodak iznenadio i nakon toga nikako nismo uspijevali razviti našu igru,' zaključio je mladi nogometaš koji bi nakon postignutog gola u Amsterdamu mogao dobiti veću minutažu u dresu Dinama.

Igrači su potpuno ignorirali novinare koji su ih nakon utakmice čekali u mix zoni. Jedini koji profesionalan ostaje i kada se ne pobjeđuje i slavi je kapetan Robert Kovač.

'Sudac utakmice nije bio na razini. Ono nije ni bio jedanaesterac. Problem je bio što nismo bili opasni na suparnička vrata, Ipak, još smo u igri za sljedeći krug.'